Fotorelacje

thumb zielarstwo001Warsztaty zielarskie pochłonęły miłośników ziół bez reszty. Uczestnicy kursu z pełnym skupieniem pprzygotowali swoje nalewki, posadzili zioła, przygotowali swoje ulubione mieszanki. A do tego pani Bogusława opowiedziała o kiełkach. dlaczego warto je jeść zwłaszcza zimą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

aniol weekend ceramikaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów ceramiki artystycznej. Warsztaty odbyły się we wrześniu w Gołdapi. Uczestnicy tworzyli z gliny prawdziwe cuda: ceramiczne ozdoby i zawieszki, patery i rzeźby.

przywództwo weekend konieFotorelacja z warsztatów przywództwa z wykorzystaniem koni. Warsztaty odbyły się na początku października w Stanicy Kresowej w Poczopku. Uczestnicy zdobywali podstawową wiedzę o koniach i o tym, dlaczego właśnie przy tych zwierzętach można uczyć się przywództwa.

chleb edu weekend warsztatyZapraszamy na relację z EduWeekendu, gdzie uczyliśmy się jak upiec tradycyjny chleb na zakwasie. Dodatkowo zachwycaliśmy się niesamowitym klimatem mazurskiej wsi - Sadyba Pobłędzie, która oczarowała nas bez reszty.

gizycko moje foto minMazury, słońce, weekend i nauka fotografowania... Takie połączenie musiało się udać. Warsztaty fotograficzne Moje Foto za nami. Zobacz relację z EduWeekendu.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje