Warsztaty przywództwa z użyciem koni

przywództwo weekend konieFotorelacja z warsztatów przywództwa z wykorzystaniem koni. Warsztaty odbyły się na początku października w Stanicy Kresowej w Poczopku. Uczestnicy zdobywali podstawową wiedzę o koniach i o tym, dlaczego właśnie przy tych zwierzętach można uczyć się przywództwa.

Zajęcia prowadził absolutny pasjonat koni Michał Szubski, który swoje zamiłowanie do koni o połączył z biznesowym doświadczeniem i wiedzą z zakresu zarządzania ludźmi. Wiedza o koniach okazała się bardzo ciekawa i zaskakująca. Obalaliśmy panujące w powszechnej opinii mity dotyczące tych wspaniałych zwierząt. Ale żadna teoria nie może równać się doświadczeniu praktycznemu. Za pomocą mowy ciała można sprawić, aby większe kilkakrotnie od nas zwierzę podporządkowało się nam. Odczuliśmy to na własnej skórze i trzeba przyznać, że jest to niesamowite przeżycie. Pracowaliśmy z końmi w boksie, sprowadzaliśmy te rozbiegane z łąki, uczyliśmy się jak komunikować się z koniem przy lonżowaniu. Przenosiliśmy nasze doświadczenia na wiedzę o nas samych i na to, jak odbierają nas inni.
Dużo zajęć na świeżym, jesiennym powietrzu sprawiło, że czuliśmy lekkie fizyczne zmęczenie, ale umysł pracował na najwyższych obrotach. Smak ciepłej herbaty i domowego ciasta wkomponował się w ten dzień idealnie, ale największą radość dla podniebienia dała gorąca grochowa z kawałkami wędzonki - po prostu pycha!
Dobre szkolenie to takie, po którym dużo dzieje się w głowie. Konia nie da się oszukać. Michał Szubski pokazał nam, jakim trzeba być szefem, aby ludzie naprawdę uznali w nas lidera.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje