Artystyczne rzeźbienie w glinie - warsztaty ceramiczne

aniol weekend ceramikaZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów ceramiki artystycznej. Warsztaty odbyły się we wrześniu w Gołdapi. Uczestnicy tworzyli z gliny prawdziwe cuda: ceramiczne ozdoby i zawieszki, patery i rzeźby.


Zajęcia prowadziła pasjonatka Agnieszka Mańkowska, właścicielka pracowni artystycznej Mazuria-Decor, położonej nad zalewem. Niesamowicie twórczo spędzony czas, który przy rzeźbieniu w glinie biegł szybciej niż każdy się spodziewał. Relaks bez reszty. W przerwie warsztatów wspólna kawa na tarasie z przepięknym widokiem na zalew i panoramę Gołdapi.
Po warsztatach spacer po tężniach i picie wody mineralnej i leczniczej z okolicznego Uzdrowiska.
Czekamy teraz na efekty naszej pracy, bo glina naturalna wymaga czasu aby się wysuszyć i wypiec. Polecamy EduWeekend twórczy w przepięknej Gołdapi.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje