EduWeekend Moje Foto 19-20 lipca 2014 Giżycko

gizycko moje foto minMazury, słońce, weekend i nauka fotografowania... Takie połączenie musiało się udać. Warsztaty fotograficzne Moje Foto za nami. Zobacz relację z EduWeekendu.
W Hotelu Tajty w Wilkasach koło Giżycka odbyły się warsztaty fotograficzne, które zorganizował Zespół EduWeekend, a poprowadził je fotograf Jan Sekta. W zajęciach wzięło udział 16 początkujących pasjonatów fotografii.
Pierwszy dzień rozpoczął się od zajęć teoretycznych. Fotograf opowiedział uczestnikom o magii towarzyszącej fotografii oraz przybliżył podstawowe zasady kompozycji obrazu, podziału kadru i ustawień aparatu.
Następnie wyjechaliśmy w plener, aby ćwiczyć „Moje Foto" krajobrazy, pejzaże, fotografia portretowa, fotografia makro, martwa natura, reportaż. Uczestnicy mieli okazję zrobić zdjęcia w przepięknym terenie Mazur: Gierłoż, Wilczy Szaniec, Święta Lipka, Twierdza Boyen, Wieża Ciśnień i Molo w Giżycku. Uczestnicy EduWeekendu mieli możliwość uwiecznienia brzegów Jeziora Niegocin i Tajty podczas rejsu statkiem w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.
Warsztaty zakończone zostały podsumowaniem i omówieniem wcześniej wykonanych zdjęć. Mamy także nadzieję, że wszyscy którzy zdecydowali się na udział w warsztatach, wykorzystali okazję do powiększenia swojego portfolio oraz poznali nowe techniki pracy z aparatem.
Poniżej prezentujemy galerię fotografii i naszym zdaniem najciekawszych pracy powstałych podczas EduWeekendu.
 
 

 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje