Jak to działa?

EduWeekend to nauka dla przyjemności. Oferta warsztatów, szkoleń skierowanych do osób aktywnych, ciekawych świata, lubiących kontakt z przyrodą, zainteresowanych dbałością o swoje zdrowie. EduWeekend jest pomysłem na spędzenie wolnego czasu w sposób kreatywny, zdrowy i nieszablonowy. To zdrowe połączenie relaksu z nauką. W trakcie warsztatów możesz nie tylko nauczyć się czegoś nowego, ale także odpocząć na łonie natury najpiękniejszych zakątków Warmii i Mazur oraz Podlasia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. EduWeekend to nauka z pasją dla każdego. Mamy oferty skierowane do osób indywidualnych, rodzin, dzieci, a także dla firm. Tematyka warsztatów jest szeroka, zawsze jednak związana z nauką dla przyjemności i realizowana w czasie wolnym od pracy.

EduWeekend to weekendowy wyjazd edukacyjny połączony z rozrywką, relaksem. Warsztaty realizujemy w klimatycznych i pięknie położonych miejscach Zielonych Płuc Polski. Zajęcia prowadzone są przez pasjonatów, ekspertów w swojej dzidzie. Grupy liczą około 10 – 15 osób, zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki. Organizujemy zakwaterowanie, wyżywienie, czas wolny i kompleksową obsługę. Podczas EduWeekendu uczysz się i relaksujesz, my zajmujemy się resztą.

Rozwijamy pasje, świadomość, zdrowy styl życia. EduWeekend to alternatywa dla spędzania czasu wolnego przed telewizorem, w mieście.

W zakładce Wszystkie oferty znajdziesz nasze oferty, wybierz interesującą i zapisz się. Wiarygodność i gwarancję jakości EduWeekendu zapewnia sprawdzony organizator szkoleń – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje