Kategorie

Czas wolny, hobby

Czas wolny, hobby

Znajdziesz tu ofertę warsztatów i kursów rozwijających wszelkiego rodzaju zainteresowania. Fotografia, gotowanie, wędkowanie, jazda konno, rękodzieło, szycie itp. Rozwijamy każde pasje.
Dla firm

Dla firm

Jak ciekawie zorganizować wyjazd biznesowy? EduWeekend doskonale połączy biznes z przygodą. Na zamówienie zorganizujemy wyjazd incentive, event, warsztaty motywacyjne, antystresowe, team building. Twoja firma odnotuje wzrost wyników sprzedaży, zbuduje solidne relacje z pracownikami, klientami lub partnerami.
Interpersonalne

Interpersonalne

Jeszcze nigdy świat nie był tak mały, a komunikacja tak ważna. W dobie otwartych granic internetu, telefonów, tabletów relacje międzyludzkie stają się coraz bardziej skomplikowane. Znajdziesz tu EduWeekendowe oferty, których celem jest wzmacnianie uważnego słuchania, nadawania i przemawiania oraz rozwiązywania konfliktów, prowadząc do budowania pozytywnych relacji społecznych.
Kulinaria

Kulinaria

Lubisz gotować, interesujesz się tym co jesz, a może szukasz smaków dzieciństwa. Znajdziesz tu kursy gotowania, które ze smakiem łączą wiedzę z dobrą zabawą. Odkrywamy tradycję, promujemy kulinarne dziedzictwo lokalne. Poznaj tajniki kuchni regionalnych: Podlaskiej i Warmińsko – Mazurskiej, a nawet światowej.
Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Jesteś aktywny i nie lubisz siedzieć w domu przed telewizorem? Przyjedź do podlaskich puszczy lub nad jeziora mazurskie na warsztaty sportowe i rekreacyjne. Naucz się jazdy konno, golfa, łowiectwa, wędkarstwa w trakcie EduWeekendu.
Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

Zdrowie to podstawa! EduWeekend to doskonały sposób na poznanie w praktyce na czym polega zdrowy styl życia. Wracamy do korzeni, niekonwencjonalnych, tradycyjnych przepisów. Uczymy jak zdrowo i ekologicznie żyć i pięknie przy tym wyglądać.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje