metamorfoza4

Metamorfoza w weekend! Autorski program warsztatów prowadzonych przez 3 niezwykle utalentowane stylistki pochodzące z Białegostoku.
Program weekendowych warsztatów zawiera 4 sesje zajęć praktycznych:
harmonogram metamorfozaNiesamowity weekend Glamour dla kobiet w sercu Podlasia!
Zapraszamy na warsztaty metamorfozy! Odmień swój wizerunek na wiosnę.

 

Największą zaletą obiektu jest bardzo atrakcyjne położenie – u stóp Pięknej Góry oraz blisko kąpieliska z dwiema piaszczystymi plażami.Można tu oddać się błogiemu lenistwu i spędzić słodkie chwile wypoczynku w słońcu. Zimą można podziwiać piękne widoki a dla miłośników narciarstwa do dyspozycji jest 650 metrowy stok orczykowy.
eduweekend-konkurs2Napisz z czym kojarzy Ci się EduWeekend. Wystarczą 2 zdania, ale mile widziane są zdjęcia, grafiki z ciekawym tekstem! Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.
Konkurs trwa na portalu Facebook.com. . Wpisy można składać do 27.08.2014r. do 15:00.
Regulamin konkursu.
wypiek-chlebaNie ma to jak zrobić chleb własnymi rękami.
Szybki przepis podajemy poniżej.

 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje