HOTEL ESPERANTO, BIAŁYSTOK

HOTEL ESPERANTO, BIAŁYSTOK

10 Legionowa, Białystok, woj. podlaskie

Warsztaty odbywać się będą w Białymstoku, sercu Podlasia w Hotelu Esperanto. Jest to nowy, komfortowy obiekt usytuowany w samym centrum miasta. Niebanalny, wysublimowany wystrój wnętrz, sprawia, że weekendowy wypoczynek nabierze bardzo przyjemnego charakteru. Sale warsztatowe są przestronne i klimatyczne. Nocleg zapewniony jest w pokojach 2-osobowych, z możliwością dopłaty za pokój 1-osobowy.

W hotelu mieści się, jedna z lepszych w mieście, restauracja Kawelin, która przywołuje pamięcią barwną postać Mikołaja Kawelina – znanego białostoczanina - towarzysza hucznych zabaw, przyjaciela sportowców, prezesa i sponsora klubu Jagiellonia, a także hojnego dobroczyńcę. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spróbować regionalnych podlaskich przysmaków harmonijnie połączonych z nowoczesnymi trendami kulinarnymi.

Tuż obok hotelu znajduje się wyjątkowy zabytek – Pałac Branickich nazywany Wersalem Podlasia wraz z przepięknym Parkiem Planty, będący idealnym miejscem na relaksujące spacery. Białystok to jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce, z naturalnym lasem w centrum miasta.

Jak dojechać

 
OD
Do
 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje