Największą zaletą obiektu jest bardzo atrakcyjne położenie – u stóp Pięknej Góry oraz blisko kąpieliska z dwiema piaszczystymi plażami. Można tu oddać się błogiemu lenistwu i spędzić słodkie chwile wypoczynku w słońcu. Zimą można podziwiać piękne widoki a dla miłośników narciarstwa do dyspozycji jest 650 metrowy stok orczykowy.

poczopek5Zapraszamy do agroturystycznego ośrodka jeździeckiego usytuowanego w małej wsi Poczopek, w odległości 35 km od Białegostoku. Ośrodek leży na obszarze Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. To idealne miejsce, żeby odpocząć od zabieganego świata. Tutaj można być blisko niecywilizowanej przyrody, a jednocześnie cieszyć się komfortowymi warunkami.

1463e hotel tajty

Hotel TAJTY na Mazurach to oaza spokoju i relaksu

Hotel TAJTY, położony jest na skraju malowniczej miejscowości Wilkasy, zaledwie 3 km od Giżycka, nad Jeziorem Tajty, współtworzącym Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski, pozwalający na wypoczynek rodzinny, jak również na realizację zamierzeń biznesowych oraz szkoleniowych.

Doświadczony personel hotelu, wysoki standard świadczonych usług oraz doskonała mazurska kuchnia pozwoli na delektowanie się niepowtarzalnością każdej chwili.

hotel23to komfortowa baza noclegowa oraz wspaniałe miejsce do wypoczynku na Mazurach. Do dyspozycji gości w hotelu znajduje się 26 pokoi o wysokim standardzie, które łącznie pomieścić mogą 80 gości. W hotelu znajduje się też bardzo duża restauracja, urządzona w stylu pruskim -  związanym historycznie z tą częścią Polski. Oprócz hotelu kompleks składa się również z: kamiennej Chaty Grillowej, portu jachtowego, parkingu, wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów, pola namiotowo - campingowego, kąpieliska, hangaru na łodzie oraz placu zabaw dla dzieci. Całość dopełnia bogactwo zieleni w oryginalnych kamiennych klombach, ogromna powierzchnia terenu wokół hotelu oraz bardzo długa linia brzegowa zapewniająca dostęp zarówno do jeziora jak i rzeki.

sadyb1Zapraszamy do urokliwego miejsca gdzie można zapomnieć o pośpiechu i troskach dniach codziennego.

Pobłędzie to maleńka wieś zanurzona w malowniczym polodowcowym krajobrazie, położona na wschodnim krańcu Puszczy Rominckiej, nad czystym jeziorem, niedaleko styku granic polsko – litewsko – rosyjskiej.

osrodek helenaOśrodek Wczasowy "Helena"

zlokalizowany jest bezpośrednio nad jeziorem Gołdopiwo, które słynie ze swej wyjątkowej czystości oraz objęte jest strefą ciszy. Położenie obiektu zapewnia prawdziwy odpoczynek w ciszy, z dala od zgiełku aglomeracji.

Podkategorie

Wspołpracujemy z prawdziwymi pasjonatami. EduWeekend prowadzą najlepsi i najbardzie zaangażowani znawcy tematu.

 


 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje