Sadyba Pobłędzie

sadyb1Zapraszamy do urokliwego miejsca gdzie można zapomnieć o pośpiechu i troskach dniach codziennego.

Pobłędzie to maleńka wieś zanurzona w malowniczym polodowcowym krajobrazie, położona na wschodnim krańcu Puszczy Rominckiej, nad czystym jeziorem, niedaleko styku granic polsko – litewsko – rosyjskiej.

Siedlisko stanowią dwa drewniano-kamienne budynki. Mniejszy z budynków wzorowany jest na starym spichlerzu z podcieniami, natomiast większy oprócz pięknego wystroju pokoi, przytulnej kuchni z piecem kaflowym, oszklonego ganku, posiada balkon, z którego rozpościera się cudowny widok na jezioro. 

sad-zewnętrz-domy     kuchnia-piec    salon

Niepowtarzalny klimat wnętrzom nadają oryginalne meble z XIX i początku XX wieku, rękodzieło i sztuka ludowa. Nieodzownym elementem Sadyby są dwa przyjazne psy, które dbają o nasz komfort snu w pachnącej, lnianej pościeli.

          psy-du        lemoniada

Nieopodal zabudowań można się natknąć na cuda natury. Można tu znaleźć gatunki botaniczne charakterystyczne dla rejonów północnych, spotkać wilka, bociana czarnego, żurawia, orlika krzykliwego a nawet łosia.

  Zuraw       wilk     łos

 

Opinie i komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje