EH1Projektantka mody, stylistka. Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Pod własną marką prowadzi studio projektowo – wizerunkowe w Białymstoku. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Jej kreacje zdobywają nie tylko polskie salony, a pokazy odbywają się w europejskich stolicach mody. Elwira Horosz to autorka stylizacji do teledysków, spotów reklamowych oraz sesji zdjęciowych, które ukazują się w wielu magazynach mody, m.in. w Nowym Jorku. Prowadzi indywidualne doradztwo w zakresie stylizacji ubioru, a także liczne warsztaty i szkolenia.

Sylwia Rudnicka1Najlepsza stylistka włosów w Białymstoku. W zawodzie od ponad 11 lat. Współpracuje z TVP Białystok, TVP Polonia. Z wielkim sukcesem współorganizowała Gale Miss Podlasia oraz Miss Podlasia Nastolatek. Pracuje dla znanych projektantów min. Michał Starost, Alicja Czarnecka, znanych modelek np. Ossi, przy wielu uroczystych galach, imprezach telewizyjnych, sesjach modowych, pokazach mody, koncertach, spektaklach. Od niedawna współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Białymstoku.
marta gąskaJedna z najlepszych makijażystek w Polsce. Na co dzień pracuje z gwiazdami kina i estrady m.in. Edytą Górniak, Agnieszką Maciąg, Edytą Herbuś, Małgorzatą Socha. Makijażystka w programach telewizyjnych tj. Taniec z Gwiazdami, pokazach mody, sesjach zdjęciowych itd. Od 6 lat prowadzi własną szkołę makijażu Marta Gąska Makeup School.

 

Agnieszka MańskowskaKobieta z pasją, absolwentka Liceum Sztuk Pięknych w Supraślu oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Projektantka mebli, Instruktor w pracowni Rysunku i Malarstwaw Domu Kultury w Gołdapi. Od 2012 łączy przyjemne z pożytecznym prowadząc własną działalność plastyczną "Pracownię Projektową Mazuria-Dekor" zajmującą się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki artystycznej i użytkowej.
Michal SzubskiPan Michał jest miłośnikiem koni i jednocześnie wieloletnim praktykiem w zarządzaniu przedsiębiorstwem i ludźmi. Były prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. Obecnie prowadzi agroturystyczny ośrodek jeździecki w sercu Puszczy Knyszyńskiej. W rodzinny biznes zaangażowana jest cała rodzina.
Profesjonalny fotograf, którego wiedza, doświadczenie ale także osobowość sprawia, że spotkania z nim prowadzone są w sposób ciekawy, zrozumiały i w bardzo przyjaznej atmosferze. Znany społeczności lokalnej jako fotograf – pasjonat. Ciepły, otwarty, kompetentny. Realizując swoje autorskie programy, oparte na wieloletnim doświadczeniu edukacyjnym, chętnie dzieli się wiedzą i własnymi, wypróbowanymi sposobami fotografowania.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje