Bogusława Pastuszyńska

Pasjonatka w dziedzinie zielarstwa oraz ekologii. Wraz z mężem prowadzi Gospodarstwo ekologiczne w Puszczy Boreckiej. Z wykształcenia jest pielęgniarką. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach licencjackich. Tematem pracy dyplomowej jest „Żywność ekologiczna a zdrowie ludności". Dodatkowo posiada kwalifikacje pedagogiczne.

Wiedzę na temat ziół i ich zastosowania Pani Bogusława wyniosła z rodzinnego domu. Wychowywana była zgodnie z religią, tradycją oraz zasadami zdrowego życia. Urodzona w Świętokrzyskim postanowiła wraz z mężem przenieść się w najczystsze regiony Polski – na Mazury. W jej domu mimo medycznego wykształcenia nigdy nie były stosowane leki. Każde dolegliwości, przeziębienia leczone są w naturalny sposób.

W gospodarstwie Pani Bogusławy znajduje się przepiękny ogród, w którym można znaleźć liczne warzywa i zioła uprawiane bez żadnych nawozów. Państwo Pasuszyńscy dodatkowo posiadają własną pasiekę oraz piec do wypieku chleba. Wiedza, którą posiada Pani Bogusia jest ogromna. Wystarczy zacząć temat ziół lub zdrowego trybu życia, aby usłyszeć dużo ciekawych historii i ciekawostek z tym związanych. Swoją pasją i zamiłowaniem do ziół Pani Bogusława potrafi zarazić wszystkich.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje