Lucyna Goik

lucyna goikZ wykształcenia rolniczka, wielokrotna laureatka konkursów kulinarnych. Prowadzi ekologiczne gospodarstwo w Łysogórze w Puszczy Rominckiej. W okolicy sławę zdobyła dzięki wypiekom chleba na zakwasie w tradycyjnym piecu chlebowym opalanym drewnem oraz wyrobach cukierniczych m.in. pierników, jabłeczników i innych. W swojej kuchni wykorzystuje ekologiczne produkty i zioła z własnego ogrodu. Prowadzi również hodowlę drobiu. Ciepła, optymistycznie nastawiona do życia osoba, która chętnie dzieli się swoją wiedzą kulinarną przekazywaną w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje