Henryk Bazylewicz

bazylewicz szkołaZ wykształcenia leśnik, w zawodzie pracujący 34 lata, ostatnie 20 w Nadleśnictwie Gołdap. Dzięki swojej pracy może połączyć przyjemne z pożytecznym i codziennie cieszyć się pięknem natury. Oprócz ogromnej wiedzy, którą posiada, dzięki obserwacjom i obcowaniu z Puszczą Romincką, ma niesamowity dar zarażania wszystkich w koło swoją pasją do lasu i zwierząt w nim żyjących.  Od wielu lat zdradza tajemnice życia lasu na spotkaniach organizowanych w szkołach lub w czasie zorganizowanych wycieczek po puszczy. Człowiek skromny, ciepły, serdeczny,  życzliwy, z którym nie strach się wybrać na eskapadę w głąb Puszczy Rominckiej.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje