Michał Szubski

Michal SzubskiPan Michał jest miłośnikiem koni i jednocześnie wieloletnim praktykiem w zarządzaniu przedsiębiorstwem i ludźmi. Były prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. Obecnie prowadzi agroturystyczny ośrodek jeździecki w sercu Puszczy Knyszyńskiej. W rodzinny biznes zaangażowana jest cała rodzina.

Pan Michał ma wszechstronne wykształcenie. Jest absolwentem m.in.:

 • Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,
 • studiów podyplomowych: zarządzania przedsiębiorstwem energetycznym oraz transportu i dystrybucji gazu na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie,
 • studiów podyplomowych z hodowli koni i jeździectwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Awansując, zdobywał kolejne szczeble od referenta po prezesa najpierw Mazowieckiej Spółki Gazownictwa, a potem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. Był członkiem wielu rad nadzorczych, wykładowcą z zarządzania przedsiębiorstwem oraz restrukturyzacji na Akademii Górniczo – Hutniczej.

Zbliżając się do „40-tki”, zmęczony tempem życia w stolicy, stresem i brakiem czasu na realizację swych pasji, wraz z żoną postanowił zmienić swoje dotychczasowe życie. W miejscowości Poczopek w Puszczy Knyszyńskiej Państwo Szubscy stworzyli od podstaw agroturystyczny ośrodek jeździecki – Stanicę Kresową. W ośrodku można nauczyć się jazdy konnej, skorzystać z uroków puszczy, wypocząć w komfortowych warunkach oraz spróbować specjałów kuchni regionalnej.

 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje