Agnieszka Mańkowska

Agnieszka MańskowskaKobieta z pasją, absolwentka Liceum Sztuk Pięknych w Supraślu oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Projektantka mebli, Instruktor w pracowni Rysunku i Malarstwaw Domu Kultury w Gołdapi. Od 2012 łączy przyjemne z pożytecznym prowadząc własną działalność plastyczną "Pracownię Projektową Mazuria-Dekor" zajmującą się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki artystycznej i użytkowej.

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje