Sylwia Rudnicka

Sylwia Rudnicka1Najlepsza stylistka włosów w Białymstoku. W zawodzie od ponad 11 lat. Współpracuje z TVP Białystok, TVP Polonia. Z wielkim sukcesem współorganizowała Gale Miss Podlasia oraz Miss Podlasia Nastolatek. Pracuje dla znanych projektantów min. Michał Starost, Alicja Czarnecka, znanych modelek np. Ossi, przy wielu uroczystych galach, imprezach telewizyjnych, sesjach modowych, pokazach mody, koncertach, spektaklach. Od niedawna współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Białymstoku.

Sylwia Rudnicka to postać twórczo wybuchowa. Od lat robi ogromne zamieszanie na białostockim rynku salonów urody. Jej studio znajduje się w prywatnym mieszkaniu, gdzie nie każdy może trafić, ale gdzie każdy wraca. Efekty jej pracy są zawsze kreatywne i nietuzinkowe. Ma stałe grono zadowolonych klientek wśród których są modelki, artystki, dziennikarki, kobiety biznesu oraz kobiety, które po prostu chcą się czuć wyjątkowe. Sylwia zajmują się kompleksową fryzjerską obsługą sesji zdjęciowych, koncertów, teledysków, reklam i pokazów mody.

Prowadzi EduWeekend Modna i Stylowa - warsztaty metamorfozy 

www.sylwiarudnicka.pl

 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje