Marta Gąska

marta gąskaJedna z najlepszych makijażystek w Polsce. Na co dzień pracuje z gwiazdami kina i estrady m.in. Edytą Górniak, Agnieszką Maciąg, Edytą Herbuś, Małgorzatą Socha. Makijażystka w programach telewizyjnych tj. Taniec z Gwiazdami, pokazach mody, sesjach zdjęciowych itd. Od 6 lat prowadzi własną szkołę makijażu Marta Gąska Makeup School.

 

  O sobie pisze tak:

"Kiedy sztuka łączy się z pięknem kobiety w moich dłoniach powstaje makijaż ....
... makijaż idealny... nasza druga skóra, odzwierciedlenie duszy, ciała i kobiecości ...

Tworząc makijaże myśle o tym jaką kobietę mogę stworzyć: subtelną, dziewczęcą, seksowną, ponętną, uwodzicielską...? Każda z nas ma wiele twarzy, wystarczy je tylko odkryć ."

Prowadzi EduWeekend Modna i Stylowa - warsztaty metamorfozy 

www.martagaska.com

 

 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje