Elwira Horosz

EH1Projektantka mody, stylistka. Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Pod własną marką prowadzi studio projektowo – wizerunkowe w Białymstoku. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Jej kreacje zdobywają nie tylko polskie salony, a pokazy odbywają się w europejskich stolicach mody. Elwira Horosz to autorka stylizacji do teledysków, spotów reklamowych oraz sesji zdjęciowych, które ukazują się w wielu magazynach mody, m.in. w Nowym Jorku. Prowadzi indywidualne doradztwo w zakresie stylizacji ubioru, a także liczne warsztaty i szkolenia.

Elwira Horosz w swoich projektach i stylizacjach poprzez proste formy, drogocenne tworzywa i wyszukane wzory tworzy niepowtarzalne kreacje. Każdy projekt to balans pomiędzy różnymi sferami kobiecego piękna. W jej kreacjach na czerwonym dywanie pojawiają się polskie gwiazdy m.in. Agnieszka Maciąg, Monika Mrozowska i Anna Wendzikowska.

Prowadzi EduWeekend Modna i Stylowa - warsztaty metamorfozy 

www.elwirahorosz.com

 

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje