„Ludzkie stado” – warsztaty przywództwa z użyciem koni

/3
poczopek4_1404301541.pnghttp://eduweekend.pl/images/jse_event/events/poczopek4_1404301541.pngpoczopek3_1404301556.pnghttp://eduweekend.pl/images/jse_event/events/poczopek3_1404301556.pngpoczopek7_1404301571.pnghttp://eduweekend.pl/images/jse_event/events/poczopek7_1404301571.png
sobota, 11-10-2014 -niedziela, 12-10-2014 Stanica Kresowa
Poczopek 9, Szudziałowo, 16-113, podlaskie
Wolnych miejsc: 1

Rozwijaj Swoje umiejętności przywódcze dzięki pracy z koniem.


Zapraszamy na warsztaty doskonalenia umiejętności przywódczych oraz budowania relacji. Podczas warsztatów dowiesz się, jak być prawdziwym liderem dla Swoich pracowników. Uczymy poprzez obserwację i kontakt z końmi - zwierzętami, które jak nikt inny wyczują Twoje cechy przywódcy. Gościć będzie nas Stanica Kresowa położona w Puszczy Knyszyńskiej. Naukę urozmaicą m.in. pyszna regionalna kuchnia, przejażdżka bryczką i pokaz łucznictwa konnego.

Naturalne przywództwo a koń.

Firma to nic innego jak ludzkie stado i to od relacji w tym "stadzie" w dużej mierze zależy sukces w biznesie. Sprawdź, czy Twój autorytet w firmie wynika z zajmowanego stanowiska, czy masz naturalne predyspozycje przywódcze. Warsztaty adresowane są głównie do kadry zarządzającej i menedżerów, którzy chcą poznać i rozwinąć kompetencje przywódcze. Zapraszamy również pracowników innych szczebli, którzy chcą odkryć w Sobie lidera.

Do udziału w EduWeekendzie nie jest wymagana umiejętność jazdy konnej, ani umiejętność obchodzenia się z końmi. Jeżeli do tej pory podchodziłeś do koni z dystansem, po szkoleniu zyskasz umiejętność swobodnego obcowania z tymi zwierzętami.

W ramach EduWeekendu z przywództwa zapewniamy:

 • udział w warsztatach wraz z materiałami szkoleniowymi oraz pracą z końmi,
 • zakwaterowanie w Ośrodku Stanica Kresowa: pokoje 2 - osobowe z łazienką (1 nocleg),
 • pełne wyżywienie (1 dzień: barek kawowy z ciastem domowym, obiad, kolacja regionalna połączona z gawędą leśnika. 2 dzień: śniadanie, barek kawowy z ciastem domowym, obiad, przekąski po obiedzie),
 • dodatkowe atrakcje: przejazd bryczką, zwiedzanie Silvarium, pokaz łucznictwa konnego.

Program warsztatów z przywództwa

Nasze warsztaty przywództwa to przede wszystkim praktyka z końmi przeplatana teorią niezbędną do ćwiczenia nowych umiejętności. Przeniesiemy wiedzę na temat przywództwa i komunikacji na zadania z udziałem koni. Poprzez to doświadczenie poprowadzi nas trener - Michał Szubski - miłośnik koni, a jednocześnie menedżer z bogatym doświadczeniem biznesowym. W programie zajęć zagadnienia:

 • koń: fenomen natury - historia udomowienia koni, podstawy wiedzy teoretycznej o koniach (budowa, funkcje życiowe, zachowanie),
 • koń i człowiek - zwierzęta stadne. Firma - ludzkie stado. Hierarchia, autorytet formalny i naturalny (jesteś szefem, ale czy jesteś alfą w swoim stadzie?),
 • jak Cię widzą, tak Cię piszą - podstawy wiedzy o budowaniu relacji interpersonalnych,
 • zajęcia plenerowe z końmi. Ćwiczenia z zakresu przywództwa, wchodzenia w relacje, budowania autorytetu.

Czego Cię nauczymy na warsztatach przywództwa?

Obserwując konie, pielęgnując je, wchodząc w interakcje z tymi niezwykłymi zwierzętami dowiesz się sporo o Własnych predyspozycjach psychospołecznych. Uświadomisz Sobie, jak tak naprawdę inni na Ciebie reagują i co mówi Twoja komunikacja niewerbalna.

Nauczysz się:

 • świadomie budować swój wizerunek w grupie,
 • podjać wysiłek, by stać się prawdziwym przywódcą,
 • świadomie używać mowy swojego ciała,
 • podchodzić do koni i wykonywać przy nich podstawowe czynności.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma materiały szkoleniowe, zaświadczenie ukończenia kursu.

Dodatkowe atrakcje:

Podczas pobytu w Stanicy Kresowej pojedziemy bryczką konną do pobliskiego Silvarium. Jest to unikalny w skali kraju leśny ogród odtwarzający niepowtarzalną atmosferę Puszczy Knyszyńskiej. Leśnicy zgromadzili w nim wiele gatunków roślin i drzew występujących w Puszczy. Zwiedzimy „Galerię na Skraju Puszczy”, w której zobaczymy większość rodzimych zwierząt, Park Megalitów oraz Dom Sów.
 
Wieczorem przy kolacji z regionalnym menu posłuchamy gawędy leśnika - pasjonata o Puszczy Knyszyńskiej. Na zakończenie Naszego spotkania z końmi coś, co podniesie adrenalinę:

 • pokaz łucznictwa konnego,
 • jazda z lancą i szablą,
 • prezentacja ras koni w ręku i pod siodłem!

Co zabrać na EduWeekend?

Przygotuj się na zajęcia w plenerze. Zabierz wygodne i ciepłe ubrania, sportowe buty, nakrycie głowy.

Chcesz podzielić się ze znajomymi informacją o EduWeekendzie? Pokaż im naszą ulotkę warsztatów przywództwa.Zapoznaj się również z dokładnym harmonogramem warsztatów.

Warunkiem rezerwacji miejsca na EduWeekend jest opłacenie zaliczki w wysokości 30% ceny lub wpłata całkowita. Szczegóły rezerwacji i płatności opisane są w Regulaminie.

Jeśli masz pytania dotyczące warsztatów, skontaktuj się z nami: 506 749 793!

 
 
  
 

Masz pytania, skontaktuj się z nami

Dlaczego warto?

Skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu i swoboda samorealizacji.

EduWeekend to połączenie nauki i relaksu. W atrakcyjnych miejscach Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny rozwiniesz swoje hobby.

Więcej

Opinie o nas

 • http://www.tomgarner.co.uk: http://www.tomgarner.co.uk
  profile

  więcej

   
 • Cudownie spędzony czas ! Wspaniałe miejsce oraz wspaniali ludzie :) Umiejętności zdobyte w czasie EduWeekendu z pewnością wykorzystam w przyszłości :)
  Anna

  więcej

   
 • Polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia, chociaż nie ukrywam, że było intensywnie. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że w końcu nauczyłam się ...
  Kasik

  więcej

   
 • Mój aparat zyskał drugie życie. Przepraszam go za te lata ignorancji. Okazało się, że ma tyle możliwości! Dzięki EduWeekend!
  Kamila

  więcej

Fotorelacje